Skip to content
Müü auto ühe kõnega!

Tehke autorahaks 30 minutiga üle Eesti

Kasutatud auto müük on alati keeruline ja vaevanõudev. Koostada tuleb põnev ja silmatorkav kuulutus ning seejärel tagasi tõrjuda neid, kes loodavad auto poole hinnaga kätte saada. Nagu praktika näitab, võtab auto müük järelturul tavaliselt aega kahest nädalast pooleteise kuuni. Mida aga teha, kui raha on vaja kohe, aga hinda ei tahaks seejuures alla lasta? Meie autoost aitab sõiduki kiiresti ja soodsalt rahaks teha! Auto hindamine võtab seejuures aega kõigest 30 minutit ja me pakume soodsaid, kõrgeid ja turuhinnale võimalikult lähedasi hindu. Praktika näitab, et auto ostu-müügitehing sõlmitakse juba samal päeval, kui klient meie poole pöördub!

Kuidas toimub autorahaks tegemine meie spetsialistide abiga

Meie ettevõte töötas välja lihtsa ja kiire autoostuprotseduuri, tänu millele sõlmitakse enamus tehinguid juba meie poole pöördumise päeval.

Esimene etapp: Te jätate tellimuse

Te peate meile jätma autoostu tellimuse. Selleks ei ole teil enamasti vaja isegi pikki ankeete täita – piisab auto registreerimisnumbri märkimisest. Pärast seda laetakse kõik andmed (auto mark, mudel ja tehnilised näitajad) riiklikust andmebaasist automaatselt üles.  Jätke meile kindlasti ka oma kontakttelefoni number. Meie ostujuht helistab teile tagasi, et täpsustada aadress, kus auto üle vaadata ja teile sobiv visiidiaeg. Et te ei peaks tööst eemale jääma, võib meie spetsialist kohale tulla ka õhtuti või puhkepäevadel. 

Teine etapp: auto ülevaatus ja hindamine

Meie spetsialist vaatab auto kohapeal üle. Ta kontrollib visuaalselt auto seisukorda, mis tahes rikete olemasolu või puudumist, kulumist, läbisõitu ja muid hinda mõjutavaid parameetreid. Ülevaatusele ja hindamisele kulub tavaliselt kuni 30 minutit.  Autot ei ole vaja ülevaatuseks kuidagi ekstra ette valmistada, aga te võite teha väikese «kosmeetilise koristuse», et hindamine kulgeks täpsemalt: 
  • auto ära pesta; 
  • salongi ja pagasiruumi keemiliselt puhastada; 
  • tühjendada auto isiklikest asjadest ja prügi minema visata, kui seda olema peaks. 
See kõik aitab meie spetsialistil olla auto hindamisel täpsem. 

Kolmas etapp: Lepingu sõlmimine ja maksmine

Meie hindaja võtab kaasa auto ostu-müügilepingu blanketi. Kasutame Eestis õiguslikku jõudu omavaid standardseid dokumente. Kui meie hinnapakkumine teid rahuldab, sõlmime lepingu kohapeal. Raha saate kohe pärast lepingu sõlmimist. Vastavalt kliendi soovile maksame kas sularahas või kanname raha tema pangakontole.  Nii saate müüa oma auto meie ettevõttele 30 minuti jooksul kuulutust avaldamata, ostjaid otsimata ja nendega hinna üle kauplemata. 

Meid usaldavad tuhanded eestlased

Oleme oma autoostu portaali tegevuse jooksul sõlminud juba tuhandeid ostu-müügilepinguid ja saame liigselt kiitlemata öelda, et pakume praegu enam-vähem parimaid tingimusi Eesti turul.

Hindamine 30 minutiga

autoostMe ei hakka teie aega pika ülevaatuse ja pisivigade otsimise peale raiskama. Meie spetsialist suhtub töösse professionaalselt ning teeb auto seisukorra kindlaks ja määrab sellest sõltuva hinna 30 minutiga. 

Raha kohe hindamise päeval

Me mõistame, et teil on auto müügiga kiire ja pole aega parimat ostjat oodata. Just seepärast maksame autoraha teile kohe pärast lepingu sõlmimist kohapeal sularahas peo peale või kanname teie pangakontole.  Enamasti toimub tehing juba meie poole pöördumise päeval. Teie esitate tellimuse, 1–2 tunni pärast saabub meie spetsialist teie juurde, vaatab auto üle, vormistab hinnapakkumise, sõlmib tehingu ja kannab teile raha üle. 

Töötame üle Eesti

Autoost üle Eesti. Sõidame kohale Tallinnas, Tartusse, Narva, Pärnusse ning teistesse linnadesse ja piirkondadesse. Pakume kõikjal ühtviisi lihtsat ostu-müügi protseduuri ja head hinda. 

Ostame igas seisukorras autosid

Kõrgemat hinda pakume mõistagi moodsamate, sõidukorras ja ideaalses tehnilises seisukorras autode eest, kuid müüa saate ka vanu ja harvaesinevaid mudeleid ning kosmeetilist või kapitaalremonti vajavaid autosid. Mõnel juhul ostame ära ka auto, mis isegi ei sõida. Töötame kooskõlas Eesti seadustega. Seepärast me ärandatud või koormise all olevaid sõidukeid ei osta. Ostu-müügilepingu sõlmime ainult omanikuga. 

Parim hind autoturul

Ostame auto ostjasõbraliku kõrge hinnaga, mis kujuneb lähtuvalt turuhinnast ja auto tehnilisest seisukorrast. Me ei püüa hinda alla lüüa ega kunstlikult vähendada – meie hindaja on objektiivne ja professionaalne. 

Lisa kommentaar