Skip to content
Müü auto ühe kõnega!

Kiire ja kasulik autode kokkuost Tartus

Auto müük on keeruline ja aeganõudev protsess. Enamusel juhtudest võtab see aega umbes 2–4 nädalat. Seepärast, kui raha on vaja kiiresti või ei ole teil viitsimist kuulutust koostada, on meie autode kokkuost Tartus alati valmis teid aitama. Me pakume autode ostmisel parimat turuhinda, müügiprotsess ise aga ei võta enamasti aega üle ühe päeva.

Meie ettevõte ostab igasuguse väljalaskeaastaga ja seisukorras autosid – nii sõidukorras, kosmeetilist kui kapitaalremonti vajavaid. Hindamisele kulub umbes 30 minutit ja see toimub teie kodu juures. Raha saate spetsialisti visiidi päeval kas sularahas või pangaülekandega. Me töötame ranges vastavuses seadustega ja pakume parimat hinda Eesti turul. 

Kuidas toimub autode kokkuost Tartus

Meie ettevõte tegutseb Eestis alates 1992. aastast. Selle aja jooksul oleme ostnud mitukümmend tuhat autot, aga mis peamine – oleme välja töötanud lihtsa kokkuostuprotseduuri. Enamusel juhtudest toimub lepingu sõlmimine juba kliendi pöördumise päeval. 

Esimene etapp: te jätate taotluse

Kõigepealt tuleb teil jätta auto väljaostu taotlus meie veebilehele. Te ei pea isegi pikka ankeeti täitma – märkige lihtsalt autonumber ja kõik andmed laetakse riiklikest ressurssidest automaatselt alla.

Samuti peate jätma telefoninumbri, millel teiega ühendust saab ja märkima auto täpse asukoha. Meie ostujuht helistab teile peagi tagasi, et täpsustada hindaja kohaletuleku kuupäev ja kellaaeg. 

Teine etapp: hindaja kohaletulek

Meie hindaja tuleb kohale mis tahes aadressil nii Tartus kui selle ümbrusse. Töötame iga päev puhkepäevadeta ja seega saab spetsialist hindama tulla ka laupäeval, pühapäeval või õhtusel ajal – just siis, kui teile sobib.

autode ost tartus
Auto hindamine võtab aega umbes 30 minutit. Hinnapakkumise kujundamiseks kontrollib spetsialist auto välimust, tehnilist seisukorda, läbisõitu ja muid tehnilisi andmeid. Saame garanteerida, et hind tuleb parim Eestis – kõrgeim ja müüjale soodsaim. 

Kolmas etapp: lepingu sõlmimine

Kui hinnapakkumine teid rahuldab, sõlmitakse leping kohapeal. See koostatakse kooskõlas kõigi Eesti seadusandluse nõuetega. Ka raha saate kätte kohapeal kas sularahas või ülekandega – nii nagu teile paremini sobib. 

Meie ettevõtte eelised

Töötame selleks, et saaksite auto müüdud võimalikult kiiresti ja mugavalt kuulutusi avaldamata, ostjaid otsimata, kauplemata ja kõrvaliste ülevaatusteta. 

Hinnapakkumine 30 minutiga

Auto hindab professionaal, kes suudab auto hinna kiiresti määrata. See ei võta aega üle 30 minuti. Selle aja jooksul annab spetsialist hinnangu auto välimusele ja tehnilisele seisukorrale. 

Pärast seda kujundatakse hinnapakkumine. Saame ka garanteerida, et hind on parim Eesti turul. 

Raha saate juba täna

Te ei pea ostjaid otsima ja koostama kuulutust, mida veebilehed modereerivad. Hindajal on vajalik rahasumma juba saabudes kaasas ja tänu sellele on teil võimalik raha kätte saada meie poole pöördumise päeval. 

Kui ostuks läheb, toimub maksmine kas sularahas või pangaülekandega – täpselt nii, kuidas teile paremini sobib. 

Töötame Tartu linnas, linna ümbruses ja üle Eesti

Kui teie asute Tartus, meie aga Ilmatsalus, Märjal, Vorbusel, Rõhus või mõnes muus linnalähedases paigas, pole sellest midagi. Meie spetsialistid võivad sõita igal teie määratud aadressil. Töötame üle Eesti.

Ostame teie mis tahes seisukorras auto

Ostame igasuguses seisukorras autosid, nii sõidukorras, kosmeetilist kui kapitaalremonti vajavaid, pakkudes seejuures alati ausat ja õiglast hinda, mis vastab sõiduki turuhinnale. 

Ostame iga aastakäigu autosid – tänapäevaseid ja «vanu». Ostame kõigi tootjate autosid alates juhtivatest rahvusvahelistest markidest ja lõpetades postsovetlikust ajast ja Aasia riikidest pärinevate mudelitega. 

Ainus piirang on see, et me töötame kooskõlas Eesti seadustega ja seepärast ei osta ärandatud autosid ja pandiga koormatud liiklusvahendeid. 

Parim hind turul

Te võite olla kindlad, et me teeme Eesti autoturu parima hinnapakkumise. Hind vastab turuhinnale. Hind kujuneb lähtuvalt auto väljalaskeaastast, välimusest ja tehnilisest seisukorrast. 

Kiire autode kokkuost Tartus soodsate hindadega

Kui teil on vaja auto Tartus võimalikult kiiresti ja kasulikult maha müüa, ei ole teil vaja kuulutusi avalda ja ostjaid oodata. Meie ettevõte on valmis teie auto ära ostma juba täna! Auto hind vastab seejuures turuhinnale. Veenduge selles ise – jätke taotlus kohe praegu!

Lisa kommentaar