Skip to content
Müü auto ühe kõnega!

Igasuguses seisukorras autode tulus ost kõrgete hindadega

Kui soovite auto Tallinnas või mõnes muus Eesti linnas kiiresti maha müüa, pöörduge meie ettevõtte poole! Ostame mis tahes seisuskorras autosid alati müüjale soodsa hinnaga. Raha võite kätte saada juba samal päeval. 

Milliseid autosid me ostame

Auto müük on alati pikk ja vaevaline ettevõtmine. Isegi ideaalses seisukorras auto võib teisesel turul passida vähemalt 2-3 nädalat samal ajal kui omanikul tuleb hinda alandada soovijate ja ausõna peale järelmaksu nurujatega «sõdida» ning kogu auto kere paksusmõõturiga üle käia. Isegi kerge avarii teinud või remonti vajavad autod aga võivad ostjat oodata lausa mitu kuud. 

Meile saate müüa igasuguses seisukorras auto: 

  • ideaalses – sõidukorras läbisõiduga kuni 100 000 km, ei vaja mingit remonti; 
  • heas – sõidukorras läbisõiduga üle 100 000 km, vajab kosmeetilist remonti või standardset tehnilist hooldust;
  • sõidukorras – pärast kerget avariid väikeste vigadega ja vajab kosmeetilist remonti; 
  • rahuldavas seisukorras – vajab remonti, on suure läbisõidu ja suurte vigadega; 
  • ei ole sõidukorras – vajab avariijärgselt kapitaalremonti, utiliseerimist või lammutamist. 

Pakume alati ostuturu kõige kõrgemat hinda. 

Miks on meie igasuguses seisukorras autode ost Eesti turul tulusaim 

Meie autode ostu ettevõte tegutseb selleks, et te saaksite auto maha müüa kiiresti ja tulusalt. Te ei pea ostjat ootama ega raiskama aega tulemusteta näitamistele, allahindluse või järelmaksu tahtjate «maha raputamisele» ja rumalatele küsimustele vastamisele. Pöörduge lihtsalt meie ettevõtte poole ja saate auto eest raha kätte.

Igasuguses seisukorras autode ost

Ostame mis tahes seisuskorras autosid

Olgu sõidukorras või remonti vajav, «nagu äsja salongist» või «elu näinud», uus või vana, välismaine või nõukaaegne – ostame ühesuguse heameelega ja teile tulusalt ära nii vana Fiati, haruldase Pontiaci kui tehnoloogilise täiuslikkusega hiilgava Tesla.

Me ei osta ainult ärandatud ja võla või laenuga koormatud sõidukeid. 

Hindamine ja hinnapakkumine 30 minutiga

Me ei hakka teie aega raiskama auto aeganõudvale kontrollimisele ega seda mingite arusaamatute testide tegemiseks hooldekeskustesse vedama. Meie hindaja tuleb auto asukohta – ta võib muide tulla ka õhtul või puhkepäeval, et te ei peaks töölt vabaks võtma – ja vormistab poole tunniga hinnapakkumise. 

Talle piisab hindamiseks 30 minutist. Meie ettevõttes töötavad spetsialistid, kes suudavad auto seisukorra kiiresti ära hinnata. See aga tähendab, et te hoiate kokku müügile kuluvat aega. 

Raha kohapeal

Kui hinnapakkumine teid rahuldab, ostame auto kohapeal ära. Raha saate hindaja visiidi päeval. Võime auto eest maksta nii sularahas kui ülekandega teie kontole. 

Te ei pea kusagile sõitma ja müük vormistatakse seejuures vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Me sõlmime standardse ostu-müügilepingu. Samuti jäävad meie õlule kõik «bürokraatlikud vintsutused» koos auto ümberregistreerimisega. 

Parim hind turul

Me maksame hea hinna isegi mittesõidukorras, avariilise või kapitaalremonti vajava sõiduki eest. Heas seisukorras autode hinnad aga ei ole grammigi madalamad kui te iseseisvalt müües saaksite. 

Tänu sellele säästate meie poole pöördudes oma aega, aga ei kaota raha. 

Tegutseme üle Eesti

Meile saate auto kiiresti müüdud nii Tallinnas kui Ida-Virumaa väikelinnas. Meie hindaja saabub määratud aadressil, viib läbi ülevaatuse ja maksab raha välja. Ja teil ei tule ostjat otsida. 

Kuidas auto ost toimub

Eesti turul töötatud aastate jooksul oleme loonud autode ostuks kiire ja lihtsa süsteemi. Te ei pea kokku koguma hunnikut dokumente ega telefoni otsas «rippuma». 

  1. Te jätate tellimuse meie veebilehele. Võite märkida lihtsalt auto numbri ja süsteem laeb andmed riiklikest andmebaasidest automaatselt alla, aga võite ka täita lihtsa küsimustiku. 
  2. Meie ostujuht helistab teile, esitab mõned küsimused ja lepib kokku hindaja külastuse aja. 
  3. Hindaja tuleb kohale ja kontrollib auto üle. Selleks kulub pool tundi. Pärast kontrolli teeb ta teile hinnapakkumise.
  4. Kui hind teid rahuldab, vormistab hindaja kohapeal ostu-müügilepingu ja maksab auto eest vastavalt teie soovile kas sularahas või pangaülekandega. 

Kõik ülejäänu jääb meie teha. Vormistame ise omanikuvahetuse ja viime auto ära. Teie saate raha ja võite seda kasutada, kuidas aga heaks arvate. 

Lisa kommentaar