Skip to content
Müü auto ühe kõnega!

Avariiliste autode kiire ja müüjale tulus kokkuost Eestis

bg
Avariiliste autode kiire ja tulus kokkuost Eestis
Avarii läbi teinud auto müük on väga keeruline. Tavaliselt ostetakse auto sõitmiseks, mitte varuosade otsimiseks ja lömmis kere taastamiseks. Seetõttu sellised autod tavaliselt „visatakse ära“. Nende remont läheks liiga kalliks, ostjat on mõttetu otsida. Kuid meie korraldatav avariiliste autode kokkuost aitab teil auto pärast avariid kiiresti ja tulusalt maha müüa – isegi kui kahjustused olid suured ja masin vajab on kapitaalremonti.

Ostame avariilisi autosid üle Eesti. Meil on soodsad hinnapakkumised, professionaalne maksumuse määramine ja ostmine toimub kohapeal. Jah, teie ise ei pea kuhugi sõitma! Meie hindaja saabub ise avariilise auto asukohta, vaatab selle üle ja sõlmib lepingu. Pärast seda viime auto ära.
5 põhjust avariilise auto müümiseks meile:
 • Tulus ja professionaalne hindamine
  Ka avariilist autot ostes hindame seda professionaali pilguga. Sest nüüdisaja autod, ka enne õnnetust heas korras olnud mudelid, maksavad üsna palju. Kuid ka vana auto ostmisel teeme parema pakkumise kui vanametalli kokkuostus.
 • Täisvalmis avariiliste autode kokkuost
  Tegeleme kõikide dokumentide vormistamisega ja sõiduki ümberregistreerimisega seotud juriidiliste küsimustega. Teie müüte lihtsalt avariilise auto meile ja saate selle eest raha, mis võib täiendada teie pere eelarvet või saada järgmise auto sissemakseks. Müük toimub standardlepingu alusel.
 • Te ei pea otsima autot remontivat teenindust
  Katsed avariilist autot pärast avariid taastada võivad põrgata mitte ainult rahalistele, vaid ka praktilistele raskustele – vaid vähesed teeninduskeskused on valmis põhjalikku remonti käsile võtma. Seetõttu otsivad paljud autoomanikud sobivaid remonditöökodasid mitu kuud, sellal kui auto garaažis või lausa välitingimustes roostetab.

  Kui aga annate oma avariijärgse auto üle meie ostuteenindusele, säästate aega. Te ei pea otsima remonditöökoda. Parem – ja palju meeldivam – on kulutada see aeg uue auto ostmiseks, olgu siis salongist või “käest”.
 • Te ei pea otsima haruldasi varuosi
  Auto taastamine pärast avariid pole mitte ainult ajamahukas, vaid ka kulukas. Teil on vaja tohutul hulgal varuosi ja komponente. Ja kui teie auto on haruldane, siis on suur võimalus, et kogu Eestis polegi sellele sobivaid osi ning need tuleb tellida välismaalt.

  Meie aga pakume teile võimaluse säästa nii raha, aega kui vaeva. Võtke lihtsalt ühendust meie ettevõttega – ostame teie avariilise auto ära.
 • Te ei pea otsima hoiukohta
  Avariijärgseid autosid tuleb kusagil hoida. Seejuures ei tohi neid lihtsalt hoovi jätta – avatud detailid hakkavad kiiresti roostetama ja juba mõne kuuga võib auto muutuda kasutuks vanametallihunnikuks.

  Ka isiklik garaaž pole kuigi sobiv koht avarii läbinud auto hoidmiseks – seda ruumi võiks ju kasutada palju praktilisemal otstarbel. Seetõttu rendivad mõned avariiliste autode omanikud spetsiaalselt oma sõidukite hoidmiseks garaaže.

  Meie korraldatav avariiliste autode ost Eestis päästab teid nendest vaevadest. Lihtsalt pöörduge meie poole. Ostame tulusalt teie avariijärgse auto ja saate endale soetada uue.
Avariiliste autode kiire ost Tallinnas ja üle Eesti
Hindamine ja lepingu sõlmimine 30 minutiga
Saate auto pärast avariid maha müüa vaid poole tunniga – nii kaua kulub meie spetsialistil hinnangu andmiseks ja teiega lepingu sõlmimiseks. Seejuures ei pea te autot meie teeninduskeskusesse tooma. Meie ettevõtte hindaja tuleb teile sobival ajal ise teie juurde – näiteks õhtul pärast tööd või ka laupäeval-pühapäeval.
Raha kätte kohe pärast hindamist
Avariiliste autode ost toimub standarddokumentide alusel. Raha saate auto eest kohe pärast hindamist ja ostu-müügi lepingu allkirjastamist. Maksame teie auto eest sularahas või kanname raha Teie pangakontole – kuidas teile mugavam.
Töötame Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus ja mujal Eestis
Meie ostubüroo asub Tallinnas. Sellegipoolest teostame avariiliste autode kokkuostu kõikjal Eestis – meie hindajad võivad sõita igasse linna või asulasse, isegi kui see asub pealinnast kaugel. Seejuures on hinnapakkumised kõikjal samasugused. Saate oma auto müüa tulusalt, hea hinnaga, olenemata sellest, kas asute Tallinnas, Pärnus, Kuressaares, Narvas, Võrus või mujal.
Ostame avariilisi autosid olenemata nende seisukorrast
Ostame igas seisukorras avariilisi autosid – nii väiksema õnnetuse läbi teinud kui ka suuremat remonti vajavaid. Sealhulgas neid, mille remontimisest autoteenindused keelduvad. Samuti vanu, juba mingi aja hoovis seisnud autosid. Kui teil on avariiline auto – oleme valmis selle ära ostma, võtke vaid meie ettevõttega ühendust!

Lisa kommentaar