Skip to content
Müü auto ühe kõnega!

Autode ost Eestis

Auto müümine on alati vaevarikas ettevõtmine. Juba ahvatleva ilusate fotode ja huviäratava kirjeldusega kuulutuse koostamine võtab omajagu aega, seejärel tuleb välja selgitada keskmine turuhind ja siis läheb «põnevaks», sest tuleb hakata tõrjuma ettepanekuid hinda 20-50 prossa alla lasta. Õnneks on olemas ka lihtsam, aga vähemalt sama tulus võimalus – autode ost. Ostame teie auto ära parima turuhinnaga, kontrollime kiiresti üle ajaloo ja maksame teile raha kohapeal ja kauplemata peo peale.

Kuidas meie ettevõte autosid ostab

Me saame aru, et teil on vaja auto kiiresti maha müüa. Seepärast oleme selle protsessi teie jaoks võimalikult kiireks ja mugavaks teinud. Enamasti saavad kliendid raha kätte juba meie poole pöördumise päeval.

Ostmine käib kiiresti ja professionaalselt.

  1. Täitke meie veebilehel tellimisvorm.
  2. Meie müügiinimene võtab teiega ühendust ja selgitab vestluse käigus välja, millal on teile sobiv aeg kohtumiseks hindajaga, kes selgitab välja müüki mineva auto margi, väljalaskeaasta, iseärasused ja eripärad. See on vajalik eelhindamiseks ja selleks, et spetsialist teaks, kui palju raha ta peab teie autot ostma tulles kaasa võtma.
  3. Hindaja tuleb kohale kokkulepitud ajal teie öeldud aadressil.
  4. Hindamine võtab aega umbes pool tundi. Selle aja jooksul vaatab hindaja üle sõiduki tehnilise seisukorra ja välimuse ning koostab seejärel hinnapakkumise.
  5. Kui hind teid rahuldab, sõlmime müügi-ostu leping kohapeal ja raha saate kohe kätte.

Ostame igasuguses seisukorras autosid üle Eesti. Ei ole võimatu, et saate auto müüdud juba täna – jätke tellimus kohe!

Meie ettevõtte eelised

Hinnapakkumine poole tunniga

Hindame auto kohapeal ja nii kiiresti kui võimalik. Meie autot hindamiseks teenindusse vedama ei hakka, põhja kontrollimiseks tõstukiga üles ei tõsta ja hinna vähendamiseks igat kriimukest näpuga taga ei aja. Te saate hinnapakkumise poole tunni jooksul pärast hindaja kohalejõudmist.

Raha kohe kätte

Spetsialistil on teie juurde tulles kaasas piisav rahasumma. Ka leping sõlmitakse niiöelda kapoti peal. Maksame kogu summa kas sularahas peo peale või kanname teie pangakontole. Te ei pea kontorisse raha järele tulema ega kaua ootama.

Töötame üle Eesti

Meie peakontor asub küll Tallinnas, aga autosid ostame kõikjalt Eestis. Hindaja tuleb kiiresti kohale Pärnusse, Tartusse, Narva, Haapsallu, Jõhvi, Kuressaarde, Viljandisse ja kas või Missosse või Kapa-Kohilasse ja kõigisse pealinnast eemale jäävatesse maakondadesse. Teie ei pea ise kusagile minema. Lihtsalt olge kodus ja oodake hindajat.

autode ost

Igasuguses seisukorras autode ost

Ostame igasuguses seisukorras autosid. Meie abiga saate maha müüa nii peaaegu uue kui päevinäinud, nii sõidukorras kui kapitaalremonti vajava auto. Kõigiks neiks juhtudeks on meil süsteem, mis oskab sõiduki tervislikku seisundit pädevalt hinnata.

Parim hind turul

Ostame autosid ausalt, professionaalselt ja õige hinnaga. Meie spetsialistid ei hakka tingima, püüdes istmel oleva kriimu eest hinnast paar tuhat maha võtta. Seepärast pakume me teie autot ostes kahtlemata Eesti parimat turuhinda.

Millele me autot ostes tähelepanu pöörame

Meie professionaalne ja adekvaatne hindaja vaatab auto 30 minuti jooksul üle, pöörates seejuures erilist tähelepanu järgmistele karakteristikutele, iseärasustele ja parameetritele:

  • Puhtad dokumendid. Väga tähtis on, et autol ei oleks koormist, et see ei oleks arestitud, ei ole ärandatud sõidukite andmebaasis ega tagatisvara. Kontrollime teavet nii avalikest andmebaasidest kui maanteeameti andmebaasist;
  • Kere olukord. Vaatame hoolega üle kõik osad, sealhulgas niinimetatud nõrgad kohad. Spetsialist kasutab kontrollimisel ka paksusmõõtjat – see on riistapuu, millega saab kindlaks teha, kas kere on avariijärgselt üle värvitud. Kui sõiduki metallosadel ei ole rooste jälgi, kriimustusi, mõlke ega muid vigastusi, võib see hindamisel auto väärtust oluliselt tõsta;
  • Mootori korrasolek. Kontroll toimub kahes etapis. Kõigepealt vaatab spetsialist üle kogu kapotialuse veendumaks, et kõik osad on olemas ja terved ja miski kusagilt ei leki. Seejärel palub ta omanikul auto käivitada. See on vajalik selleks, et spetsialist saaks kuulata mootori tööd. Kui mootor töötab ühtlaselt, ei jäta vahele, ei «köhi», ei vilista ega tee muud veidrat häält, mida ta teha ei tohiks, saab auto hind olema müüjale soodne;
  • Vedrustuse olukord. Hoolimata sellest, et Eesti teed on üsna heas korras, võivad auto käiguosad pideva kasutamise tagajärjel siiski märkimisväärselt kuluda. Võimaluse korral teeb spetsialist, mõistagi koos omanikuga, proovisõidu, et veenduda, et kuulda pole vedrustuse vigastustest põhjustatud kriiksumist, vilistamist, raginat või kolinat;
  • Salongi seisund. Korraliku hoolduse puhul püsivad salongi viimistlusmaterjalid kaua kenad, aga kui autos on suitsetatud, sealt harva tolmu imetud ja auto on sageli lõõmava päikese kätte seisma jäetud, võib salong algse ilu minetada. Avarii korral aga kattuvad paljud paneelid pragudega. Mida parem on salongi seisukord, seda kõrgem on auto ostuhind.

Mõistagi kontrollime ka paljusid teisi funktsionaalseid sõlmi elektroonikast helisüsteemini, aga nende kõigi üksikasjalik loetlemine võtaks liiga palju aega. Vaatamata väga detailsele ülevaatusele võtab see aega umbes pool tundi ja pärast seda teeb meie spetsialist hinnapakkumise. Ja see hind on turu parim!

Mida teha, et auto kõrgemalt hinnataks

Esimene asi – ärge üritage «spidokat kruttida». Meie spetsialistidel ei võta sõiduki tegeliku kulumise tuvastamine kuigi palju aega. «Krutitud» läbisõiduga autode ostuhind saab olema tegelikust madalam.

Kui auto kerel on väliseid defekte, ärge lihtsalt roosteplekke üle võõbake, vaid laske teha täielik kereremont. Õgvendage mõlgid, käige läbi maalritöökojast ja vahetage katkised klaasid. Keretööd ei lähe sageli maksma üle 500 euro, aga auto hinda võib see hindamisel tõsta 1000-1200 euro võrra.

Salong on soovitav korda teha ja ikka põhjalikult – teha keemiline puhastus, plastist osad poleerida, nahast detailid palsamiga katta ja nii edasi. Mida korrektsem salong välja näeb ja mida meeldivamalt lõhnab, seda kõrgem tuleb hindamisel ostuhind.

Mootoriruumi ei ole vaja pesta, aga kui te seda siiski teha tahate, pöörduke professionaali poole, kes kaitseb kapotialuse elektroonika niiskuse eest. Pestud mootoriga muide spetsialisti ei peta – vastupidi, see annab asjatundjale aimu, et kusagil on õlileke. Sellest saavad aru mitte ainult autojuhid, vaid ka meie hindaja. Kui tahate demonstreerida auto kõigi sõlmede töökorras olekut, jätke kapotialune rahule.

Ja mis kõige tähtsam – kui teie auto vedrustusel on mingeid defekte, on targem lasta need  kõrvaldada. Remont ei ole kallis, aga auto saab kõrgema hinna.

Samuti pange hindaja tulekuks valmis kõik vajalikud dokumendid. Seegi näitab teie kui müüja vastutustundlikkust ja ausust ning sellest tulenevalt kerkib auto hind.

Lisa kommentaar