Skip to content
Müü auto ühe kõnega!

Autode ost Eestis hea hinnaga:
see ei ole müüt, vaid reaalsus

Arvatakse, et auto müük kokkuostu ei ole kasulik. Tegelikult pole see nii. Kui valida oma sõiduki müümiseks õige ettevõte, siis te mitte ainult säästate aega ja vaeva, vaid saate ka sama palju raha, kui saaksite, müües oma auto tavalisel järelturul. Meie ostame autosid Eestis kokku hea hinnaga.

Ostame igat marki, mudeli ja väljalaskeaastaga nii sõidukorras kui remonti vajavaid autosid. Jätke lihtsalt tellimus ja saate esialgse hinnaarvutuse tasuta!

Miks müüa auto kokkuostu – sest see on kasulik

Kui päevakord tõuseb auto müük, pöörduvad peaaegu kõik omanikud järelturu poole. Nad riputavad kuulutuse erinevatele veebilehtedele ja jäävad ostjaid ootama. Edasi tuleb kauplemine, tunde kestvad ülevaatused ja läbirääkimised järelmaksuga müügi teemal. 

Selles osas on autode ost Eestis hea hinnaga igas mõttes etem valik kui müük järelturul. 

Müük meie poole pöördumise päeval

Auto müük järelturul võtab enamasti aega umbes 10–14 päeva. Täpsem kiirus sõltub mõistagi hinnast ja mudeli populaarsusest. Alahinnata ei saa ka omaniku järeleandlikkust tehingu käigus. 

Auto kiire müük mõnele ostu-müügilehele kuulutust pannes ei ole praktiliselt võimalik. Selleks, et leida ostja esimeste päevade jooksul pärast kuulutuse avaldamist, peab olema tõeline õnneseen. Absoluutsel enamusel juhtudest tuleb oodata, kuulutust aina «upitades».

Meie kokkuostu pöördudes saate auto ära müüa kohe helistamise päeval. Hindaja tuleb teie juurde, vaatab sõiduki üle ja arveldab kohapeal. Ja teie ei pea ostjaid ootama.

Müük lisakulutusteta

ostame autosid Eestis kokku hea hinnaga

Müügiga järelturul võivad kaasneda lisakulud. Auto tuleb müügiks ette valmistada, kuulutuse avaldamise ja ettepoole tõstmise eest mitu korda maksta, läbida tehnoülevaatus ja ostjate soovide järgi igasuguseid kontrolle läbida. Praktika näitab, et auto müügile võib remonti arvestamata kuluda 300–500 eurot.

Meie autode ost Eestis hea hinnaga on võimalus müüa auto lisakulutusteta. Need võtame meie enda kanda. Jätke lihtsalt tellimus ja meie hindaja saabub koos rahaga teie juurde. 

Ei mingeid «põnevaid lugusid»

Olgem ausad – sõiduki järelturul müügi peamiseks miinuseks on ostjad. Peaaegu kõik nad üritavad auto kätte saada võimalikult soodsalt. Seetõttu võite kokku puutuda põnevate ja samas kurblike lugudega, mille eesmärk pole muu, kui hinda alla saada; iga kriimukese piinlikult põhjaliku uurimise ja tosoolitäpikeste pidamisega roosteplekiks; palvetega müüa auto järelmaksuga ja käsi südamel lubadustega maksta iga kuu väike summa…

Kõik need «ostjad» raiskavad teie aega. Eriti kui kauplemine algab pärast auto ülevaatust. Vestlustele, miks tuleks hinda alandada, võib kuluda mitu õhtut. 

Kõige tähtsam on hind

Meie ettevõttes toimub autode ost Eestis heade hindadega. See ei ole lihtsalt turunduslik stampväljend. Ostame autosid hindadega, mis enamusel juhtudest ei erine järelturu hindadest. 

Lihtsamalt öeldes võite te veebilehtedel kuulutusi avaldada, mitu nädalat oodata, hangeldajate, «valeostjate» ja «huvilistega» jageleda, aga võite ka meie poole pöörduda ja saada sama summa, ainult et juba õige varsti pärast meile helistamist. 

Ostame igasuguses seisukorras autosid hea hinnaga. 

Miks tasub auto müüa meie ettevõttele

Hindamine võtab aega kõigest 30 minutit

Hindame väga kiiresti. Enamasti kulub sellele umbes pool tundi. Hindaja tuleb ise teie juurde, millises Eesti linnas te ka ei elaks. 

Hindamine toimub kohapeal, autot ei ole vaja kusagile sõidutada. Meie töötaja kontrollib välist ja tehnilist seisukorda, seejärel aga teatab summa, mille oleme valmis teie mudeli eest maksma. Kui see teid rahuldab, sõlmime samas ka lepingu.

Raha kohe kätte

Raha saate kätte kohe pärast lepingu sõlmimist. Maksame kohapeal sularahas või pangaülekandega – nii nagu teile rohkem sobib. Tänu sellele ei pea te raha kaua ootama ega sellele kusagile järele minema. 

Autode ost kõigis Eesti linnades hea hinnaga

Me ei tegutse ainult Tallinnas, vaid ka teistes linnades ja äärealadel üle riigi. Meie hindaja tuleb igale teie öeldud aadressile. 

Ostame igasuguses seisukorras autosid

Mõistagi oleme rohkem huvitatud sõidukorras autode ostust, kuid oleme valmis üle vaatama kõik pakkumised. Ostame kosmeetilist või kapitaalremonti vajavaid, aga ka avarii teinud autosid. Igat marki ja iga väljalaskeaastaga alates populaarsetest ja lõpetades haruldaste ja eksklusiivsetega. 

Parim hind turul

Oleme auto ostmisest sama palju huvitatud kui teie selle müümisest. Seepärast oleme valmis pakkuma parimaid hindu Eesti turul. Jätke tellimus ja veenduge selles ise!

Lisa kommentaar