Skip to content
Müü auto ühe kõnega!

Autode kiire ost Tallinnas 
soodsa hinnanguga

Auto müük on alati vaevarikas ettevõtmine. Kuulutus tuleb üles panna, pidevalt ostjatega kaubelda ja tõestada, et auto pole avariid teinud ega üle värvitud, isegi paksusmõõtja näitu demonstreerida. Eriti ärritav on see siis, kui raha on vaja kiiresti. Meie autode ost Tallinnas on võimalus müüa auto kõigest 30 minutiga ning professionaalse ja soodsa hinnanguga. Kuulutust ei ole vaja avaldada ja ostjat otsida. 

Töötame kõigis Tallinna linnaosades ja tuleme sõidukit hindama nii kiiresti kui vähegi võimalik. Auto ülevaatamine võtab aega kõigest 30 minutit. Raha saate kohe hindamise päeval kas sularahas või muul sobival viisil. Ostame igasuguses seisukorras autosid ja pakume parimat turuhinda. 

Kuidas toimub auto ost Tallinnas 

Selleks, et auto ost Tallinnas kulgeks võimalikult kiiresti, oleme välja töötanud spetsiaalse hindamismehhanismi. Sisuliselt võite raha saada juba helistamise päeval. 

 1. etapp: Te jätate tellimuse

Oleme välja töötanud võimalikult lihtsa automüügikuulutuse vormi. Piisab, kui märgite ära autonumbri ja kõik vajalikud andmed laetakse automaatselt alla Eesti riiklikest andmebaasidest.

Tellimuse saate täita ka käsitsi. Sellesse tuleb märkida: 

 • mark ja mudel; 
 • väljalaskeaasta; 
 • mootori tüüp; 
 • kütuse tüüp; 
 • käigukasti liik; 
 • ülevaatuse tähtaeg; 
 • auto eest soovitav hind; 
 • kontaktteave.

Samuti võite juurde lisada mõned fotod autost ja rääkida eraldi olemasolevatest probleemidest ja riketest – loomulikult kui neid on. Ankeedi täitmine ei võta aega rohkem kui mõni minut. 

 1. etapp: Me võtame teiega ülevaatuse kuupäeva ja kellaaja täpsustamiseks ühendust 

Meie ostujuht helistab teile kiiresti tagasi – enamasti tuleb tagasihelistamist oodata kõige rohkem tund. Kooskõlastame teiega telefoni teel aadressi ning ülevaatuse kuupäeva ja kellaaja. Töötame iga päev, nii et hindaja võib kohale tulla ka õhtuti ja puhkepäevadel. 

Tuleme kohale kõikjale Tallinnas, ka äärelinna ja raskesti ligipääsetavatesse piirkondadesse. 

 1. etapp: Hindamine ja hinnapakkumise koostamine

Meie hindaja viib läbi visuaalse ülevaatuse ning kontrollib sõiduki töövõimet ja seisukorda. See võtab aega umbes 30 minutit. Kogu kontroll toimub kohapeal ja seepärast ei tule teil kuhugi sõita või pöörduda. 

Pärast hindamist kujundab meie spetsialist hinnapakkumise – selle summa, mida oleme valmis teie auto eest maksma. See on teile soodne ja adekvaatne. Pakume Eesti parimat turuhinda. 

 1. etapp: Maksmine

Kui hinnapakkumine teid rahuldab, koostame kohapeal kõigile juriidilistele reeglitele vastava ostu-müügilepingu. Pärast selle dokumendi allkirjastamist maksame teile auto eest kas sularahas või mõnel muul sobival viisil. Raha saate kohapeal – sõita ei ole kuhugi tarvis. 

Milliseid autosid me ostame

Autode kiire ost Tallinnas – hinnapakkumine 30 minuti pärast, raha kohapeal. Ostame igasuguses seisukorras autosid, töötame kõigis Tallinna linnaosades.Meie ettevõte ostab Tallinnas igasuguses seisukorras  autosid – sõidukorras, väike- või kapitaalremonti vajavaid, avariilisi jne. Sõiduki hind sõltub paljus mõistagi tema töövõimest. Nii näiteks maksab klassikaline sõidukorras linnasedaan rohkem  kui purunenud või märkimisväärseid kapitalimahutusi nõudev crossover. 

Ostame igasuguse väljalaskeaastaga autosid, nii uusi kui vanu. Markide osas meil mingeid eelistusi ei ole, ostame ühesuguse professionaalsusega nii  Forde kui Hondasid, nii Hiina autotööstuse toodangut kui isegi vene või nõukogude autosid. 

Tasub märkimist, et tegutseme rangelt vastavalt Eesti õigusruumi reeglitele. Ostame autosid ainult omanikelt, «kasutajad» või «vastutavad kasutajad» meile autot müüa ei saa. Loomulikult järgime Eesti seadusi ega osta ärandatud või mingi koormatise all olevaid autosid. Kõik selle kontrollime avalikest andmebaasidest järele.

Seepärast kui soovite isikliku sõiduki kiiresti ja endale kasulikult müüa, jätke tellimus! Pakume professionaalset ja soodsat hinnangut, raha väljamaksmist kohe ja kohapeal ning hindamist 30 minutiga. 

Kuidas auto hindamiseks ette valmistada

Põhimõtteliselt ei pruugi te autot hindamiseks ette valmistada. Otsige lihtsalt välja ostu-müügilepingu sõlmimiseks vajalikud dokumendid. Kui aga soovite endale soodsamat hinnapakkumist, tehke mõned lihtsad toimingud: 

 1. kui kerel on kriimustusi, mõlke, roosteplekke – laske teha professionaalne kereremont. See ei ole iseenesest kallis, kuid võimaldab müüa auto märksa kasulikumalt; 
 2. koristage salong. Soovitavalt ärge piirduge ainult tolmu pühkimisega, vaid laske teha keemiline puhastus, poleerige plastosad ja käige nahk palsamiga üle. Eriti oluline on see juhul, kui salongis on suitsetatud või koduloomi ja lapsi sõidutatud; 
 3. vajadusel remontige vedrustus. Ka see on odav hooldusprotseduur, kuid aitab kaasa soodsama hinnapakkumise saamisele.

Muide, kui müüte korras ja hästi koheldud autot, võite läbi ajada ka ettevalmistuseta.

Lisa kommentaar