Skip to content
Müü auto ühe kõnega!

Auto rahaks vahetamine on Eestis muutunud lihtsamaks ja kiiremaks!

Täna on kasutatud autode turg veidi üleküllastunud ja seepärast on need, kes soovivad auto rahaks vahetada või lihtsamalt öeldes müüa, sunnitud otjaid otsima mitu nädalat või panema sõiduki uue omaniku leidmise ja raha saamise lootuses müüki ilmselgelt «dumpinguhinnaga». 

Meie ettevõte pakub tulusat ja kiiret alternatiivi. Meil saate auto rahaks vahetada turuhinnale lähedase hinnaga, kuid seejuures ostjaid otsimata ja kuulutusi avaldamata. Maksimaalselt kiiresti! Enamus meie kliente saab raha juba 1–2 päeva pärast meie poole pöördumist.

Kuidas toimub auto rahaks vahetamine meie ettevõttes

Meie ettevõte tegeleb uute ja kasutatud autode ostmisega kõrge hinnaga. Tegutseme kõikjal Eestis, pakkudes alati kiiret arveldust ja tulusaid tehinguid. Aastatepikkuste kogemuste toel oleme loonud lihtsa ja kiire vahetusmehhanismi: 

  1. Te jätate tellimuse meie veebilehel. Sisestage lihtsalt autonumber ja kõik andmed laetakse automaatselt alla Eesti riiklikest andmebaasidest. Märkige kindlasti kontaktteave, et saaksime teiega ühendust võtta. 
  2. Meie töötaja viib läbi auto veebihindamise, lähtudes auto mudelist, väljalaskeaastast ja tehnilistest näitajatest. Seejärel võtame teiega ühendust ja teatame esialgse summa, mille oleme valmis auto eest maksma.
  3. Te ütlete telefonivestluse käigus hindajale kohtumiseks sobiva koha ja aja. 
  4. Hindaja tuleb teie juurde koju või garaaži ning teostab auto ülevaatuse ja kontrollib selle tehnilisi näitajaid. Enamusel juhtudel võtab protseduur aega umbes pool tundi. Pärast kontrolli nimetab hindaja hinna, mille eest oleme valmis teie auto ära ostma.
  5. Kui hind teid rahuldab, arveldame teiega kohe kohapeal. Raha anname sulas või kanname üle pangakontole – nii nagu teile paremini sobib. 

Nii saab auto rahaks vahetada kõigest 1–2 päevaga. See on palju kiirem kui siis, kui prooviksite seda omal käel müüa. 

Vahetuse auto-raha eelised teie jaoks

Ostjat ei ole vaja otsida

Harilikult võtab auto müük järelturul aega 2–3 nädalat. Te peate koostama kuulutuse spetsiaalsel veebilehel, seejärel aga raiskama raha selle tõstmisele otsingutulemustes. Lisaks sellele tuleb müügi ajal võidelda ülepakkujate ja hinna mitu korda soodsamaks kauplejatega ning kulutada aega tagajärjetutele ülevaatustele. 

Auto rahaks

Pöörduge meie ettevõtte poole ja teil ei tule enam ostjat otsida, kuulutusi avaldada ja ülepakkujaid tagasi tõrjuda. Meie töötaja tuleb kohale ja arveldab teiega sealsamas. 

Auto müügiks ettevalmistamisele ei ole vaja raha ja aega kulutada

Paljud autoomanikud valmistavad oma «kullakese» enne kuulutuse avaldamist müügiks ette: 

  • Lasevad salongi keemiliselt puhastada ja pesevad kere põhjalikult spetsiaalsete vahenditega puhtaks; 
  • Teostavad kosmeetilise ja muu pisiremondi, et kõrvaldada kasutamise käigus tekkinud väikesed puudused; 
  • Ostavad lisatarvikuid, et auto vastaks tänapäevastele vajadustele – paigaldavad näiteks USB-raadio ja laadimisseadmed. 

Seejuures ei kergita kõik need ettevalmistused auto hinda, vaid muudavad selle lihtsalt ostjate jaoks konkurentide taustal atraktiivsemaks. Andes auto meie vahetusse, ei pea te tegema kosmeetilist remonti, koristama ega tarvikuid ostma. Ostame teie auto ära keskmise turuhinnaga ja sellises seisukorras nagu see parasjagu on.

Kõik dokumentidega seotu võtame enda peale

Valmistame ise ette ostu-müügilepingu vastavalt Eesti tsiviilaktide nõuetele ja seejärel registreerime tehingu reguleerivates omavalitsusasutustes. 

Lihtsamalt öeldes võtame kogu «bürokraatia» ja dokumenditöö enda kanda. Teie saate raha ja võite sellega teha, mida paremaks peate. 

Meie ettevõtte 5 plussi

Auto hindamine poole tunniga

Viime auto ülevaatuse ja hindamise läbi otse kohapeal – teie juures kodus, garaažis või parklas. Me ei hakka autot «üksikasjalikuks kontrolliks» kusagile vedama. Protseduur võtab aega kõigest 30 minutit ja pärast seda saate hinnapakkumise. 

Raha hindajaga kohtumise päeval

Te ei pea raha ootama: arveldame teiega kohapeal. Te saate raha kas sulas või pangaülekandega – nii nagu teile rohkem sobib. 

Tallinnast Võruni ja Kuressaarest Narvani – töötame üle Eesti

Töötame kõigis Eesti linnades ja asustatud punktides. Meie hindaja tuleb kohale igal aadressil, olgu see siis Tallinna kesklinnas või kusagil Misso kandis.

Ostame igasuguses seisukorras autosid

Sõidukorras ja avariilisi, väikest varuosade vahetust või kapitaalremonti vajavaid, uusi ja eelmisel sajandil toodetuid – ostame igasuguseid autosid ja maksame alati kõrget hinda.

Parim hind turul

Teeme sageli isegi parema pakkumise kui järelturul pakutakse.

Lisa kommentaar