Skip to content
Müü auto ühe kõnega!

Auto kiire ja kõrge hinnaga müük kokkuostu

Auto kiire müük järelturul – see on «midagi ulmemaailmast». Tavaliselt kulub kuulutuse avaldamisest lepingu sõlmimiseni aega 3–5 nädalat. Seepärast need, kes soovivad auto müüa kiiresti, aga seejuures tulusalt, kuulutust ei avaldagi. Nemad pöörduvad meie autode kokkuostu poole. 

Ostame igat marki ja väljalaskeaastaga, nii sõidukorras kui remonti vajavaid autosid. Pakume alati kõrget hinda. Enamus meie kliente saab raha kätte juba järgmisel päeval pärast meie poole pöördumist. 

Tõeliselt kiire automüük hinnas kaotamata

Need, kellel on vaja auto kiiresti maha müüa, on sageli valmis tegema hinnas järeleandmisi. Seepärast avaldavad nad kuulutuse, määrates autole õiglasest kahtlemata madalama hinna – 10–20% alla turuhinna. 

See aga on kahjuks «tupiktee», sest ostjad muutuvad ettevaatlikuks, nähes automüügikuulutust, kus hind on 10–20% turuhinnast soodsam. Aga äkki on autol varjatud vigu, probleeme dokumentidega või mingeid muid puudusi, mis on kuulutuses märkimata jäetud? Ja siis nad kas lähevad sellisest kaubast lihtsalt kaarega mööda või vastupidi – asuvad erilise innuga kauplema, püüdes sõiduki hinda veelgi alla saada. 

Seepärast ei ole mõtet auto hinda alandada, et see kiiremini maha müüa. See niikuinii ei aita. Praktika näitab, et ilmselgelt alandatud hinnaga autot müüakse sama kaua kui seda, mille hind vastab keskmisele turuhinnale. 

Sellise kuulutuse avaldamise asemel tasub pöörduda meie autode kokkuostu poole. Meie oleme valmis teie auto ära ostma, tagades seejuures kõrge, asjatundlikult määratud hinna. Raha saate kätte juba meie töötajaga kohtumise päeval, kusjuures sama summa, kui oleksite saanud siis, kui oleksite suhtunud auto müüki rahulikult ja liigselt kiirustamata. 

Kuidas toimub auto hindamine 

Ostame igat marki ja väljalaskeaastaga, nii sõidukorras kui remonti vajavaid, aga ka avariilisi autosid ning hindame need igal juhul kiiresti, korrektselt ja õigesti. Hinna määramine toimub kahes etapis.

  1. Eelhindamine. Meie töötaja ütleb teile juba telefoni teel umbkaudse summa, mille eest oleme valmis teie auto ära ostma. Seda mõjutavad mark, mudel, väljalaskeaasta, modifikatsioon, läbisõit ja tehniline seisukord. Palun andke kõigist riketest ausalt teada – siis saab meie töötaja arvutada hinna võimalikult täpselt. 
  2. Lõpphindamine. See toimub kohapeal. Meie töötaja tuleb teie antud aadressil kohale ja kontrollib isiklikult auto tehnilist ja visuaalset seisukorda, pöörates tähelepanu erinevate funktsionaalsete sõlmede kulumisastmele. Kui see tehtud, ütleb ta lõpphinna, mille eest oleme valmis teie sõiduki ära ostma. 

Ostu-müügilepingu sõlmime kohapeal ja raha saate kätte hindaja külastuse päeval kas sularahas või ülekandega teie pangakontole. Vaat see on tõeline auto kiirmüük keskmise turuhinnaga! 

Miks tasub auto müüa just meile

Hindamine 30 minutiga

Meie töötaja teostatud isiklik lõpphindamine võtab aega umbes pool tundi. Pärast seda saate ostupakkumise. Hindamine toimub auto asukohas ja kuskile sõita ei ole vaja, sest meie töötaja tuleb ise teie juurde kohale. Jah, tõepoolest – me tegutseme üle Eesti ja seega oleme valmis sõitma igasse linna ja kas või kaugesse metsakülla. 

Auto kiire müük

Raha kohe pärast hindamist

Erinevalt paljudest kokkuostuga tegelevatest ettevõtetest arveldame meie kliendiga kohe pärast hindamist ja ostu-müügilepingu allkirjastamist. Oleme valmis maksma ka sularahas, et te ei peaks ootama ülekannet pangakontole. Muide, kui teile on siiski mugavam saada raha pangaülekandega, andke sellest kindlasti meie töötajale teada. 

Ühesõnaga – kogu muu auto müügiga seotud bürokraatia võtame meie enda kanda – näiteks vormistame omanikuvahetuse riigiasutustes ja kinnitame müügi. 

Töötame üle Eesti

Meie peakontor on küll Tallinnas, aga sõidukeid ostame kõigis Eesti linnades. Meie töötaja saab auto kiireks hindamiseks ja ostuks kohale tulla igasse asustatud punkti, isegi pealinnast kaugel asuvasse. 

Mis tahes seisukorras auto kiire müük

Ostame igas seisukorras autosid. Te saate meile müüa nii sõidukorras kui remonti vajava, nii veatu kui avariilise auto. Seisukord mõistagi mõjutab hinda. Arusaadavalt maksame sõidukorras ja väikese läbisõiduga auto eest kõrgemat hinda kui kapitaalremonti vajava sõiduvahendi eest. 

Parim hind Eesti turul

Oleme teie auto ostmisest sama palju huvitatud kui teie selle kiirest müügist. Seepärast pakume alati parimat hinda. Jätke tellimus ja veenduge selles ise. 

Lisa kommentaar