avariiliste autode kokkuost

Avariiliste autode kiire ja müüjale tulus 
kokkuost Eestis

Avarii teinud auto müük on väga keeruline. Tavaliselt ostetakse auto selleks, et sellega sõita, mitte mööda ilma osi taga otsida ja kortsus keret uuesti kokku lappida. Seepärast juhtub selliste autodega harilikult see, et need… visatakse lihtsalt minema. Nende remontimine on liiga kulukas ja ostjat otsida paraku  mõttetu. Meie avariiliste autode kokkuost aga aitab teil auto pärast avariid kiiresti ja tulusalt maha müüa ja seda isegi juhul, kui vigastused on ulatuslikud ja nõuavad kapitaalremonti.

Ostame avariilisi autosid kokku üle Eesti. Meil on head hinnapakkumised, professionaalne hindamine ja kohapeal ostmine. Jah, te ei pea isegi kuhugi sõitma. Meie hindaja tuleb ise avariilise auto hoiukohta, vaatab sõiduki üle ja sõlmib lepingu. Pärast seda viime auto kaasa.

5 põhjust müüa avariiline auto meile

Soodne ja professionaalne hindamine

Isegi avariilist autot ostes hindame seda professionaalsest seisukohast. Seepärast maksavad moodsad autod, aga ka need mudelid, mis olid enne avariid heas seisukorras, üsnagi palju. Kuid isegi vana autot ostes teeme soodsama pakkumise kui vanaraua kokkuostupunktid.

Avariiliste autode «võtmed kätte» kokkuost

Kõik dokumentide ümbervormistamise ja juriidilise ümberregistreerimisega seotud küsimused võtame enda kanda. Teie lihtsalt müüte avariilise auto ja saate selle eest raha, mis võib teie perekonna eelarvet tublisti täiendada või olla üks «sissemaks» tulevase auto ostuks. Müük toimub standardse lepingu alusel.

Te ei pea otsima töökoda, kus ollakse nõus autot remontima

Katsetega avariilist autot pärast õnnetust taastada võivad kaasneda mitte ainult rahalised, vaid ka tegalikud raskused – remondi on valmis teha võtma ainult üksikud teeninduskeskused. Seepärast otsivad paljud omanikud sobivat töökoda mitu kuud samal ajal, kui auto garaažis või isegi lageda taeva all roostetab.

Autot pärast avariid meie kokkuostuteenusele andes hoiate kokku aega. Te ei pea töökoda otsima. Parem ja palju meeldivad on kulutada see aeg uue auto soetamisele salongist või otse omanikult.

Te ei pea otsima harvaesinevaid varuosi

Auto taastamine pärast avariid on mitte ainult aeganõudev, vaid ka kulukas. Teil lähev vaja tohutu hulk varuosi ja tarvikuid. Kui teil aga on haruldane auto, on üsna suur tõenäosus, et sellele sobivaid osi ei ole terves Eestis ja need tuleb tellida välismaalt.

Seega pakume me teile võimalust säästa nii raha, aega kui jõudu. Pöörduge lihtsalt meie ettevõtte poole ja me ostame teie avariilise auto ära.

Te ei pea otsima hoiukohta

Pärast avariid tuleb autot kusagil hoida. Niisama seda õuepeale seisma jätta ei tohi – katmata osad hakkavad ilma meelevallas kiiresti roostetama ja juba mõne kuu pärast riskib auto muutuda kasutuks vanarauahunnikuks.

Ka garaaž ei ole auto avariijärgseks hoidmiseks kuigi sobiv koht. Seda ruumi tahaks ju lõppude lõpuks kasutada ka muuks. Seepärast mõned lömmis auto omanikud isegi rendivad  garaaži spetsiaalselt oma sõidukite hoidmiseks.

Meie avariiliste autode kokkuost Eestis vabastab teid nendest muredest. Pöörduge lihtsalt meie poole. Ostame teie avarii teinud auto müüjasõbraliku hinnaga ära ja teie saate osta endale uue.

Avariiliste autode kiire kokkuost Tallinnas ja üle Eesti

Hindamine ja lepingu sõlmimine 30 minutiga

Auto saab pärast avariid maha müüa kõigest poole tunniga – just nii palju aega kulub meie spetsialistil, et läbi viia hindamine ja teiega leping sõlmida. Seejuures ei pea te autot meie juurde teeninduskeskusesse toimetama. Meie ettevõtte hindaja tuleb teie juurde sobival ajal – näiteks õhtul pärast tööd või laupäeval või pühapäeval.

Raha kohe pärast hindamist

Avariiliste autode kokkuost toimub standardsete dokumentide alusel. Auto eest saate raha kohe pärast hindamist ja klassikalise ostu-müügilepingu allkirjastamist. Maksame teie auto eest kas sularahas või kanname raha üle teie määratud kontole vastavalt rekvisiitidele – just nii nagu teile paremini sobib.

avariiliste autode kokkuost

Tegutseme Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus ja kõikjal mujal Eestis

Meie kokkuostu kontor asub Tallinnas. Hoolimata sellest ostame avariilisi autosid kokku üle Eesti – meie hindajad võivad sõita igasse linna või asustatud punkti isegi siis, kui see jääb pealinnast kaugele.

Hinnapakkumised on seejuures kõikjal ühesugused. Te saate auto müüa tulusalt ja kallilt sõltumata sellest, kas asute Tallinnas, Pärnus, Kuressaares, Narvas, Võrus või kusagil mujal.

Ostame kokku avariilisi autosid sõltumata seisukorrast

Ostame kokku igasuguses seisukorras avariilisi autosid – nii neid, mis on saanud ainult väikese müksu kui tõsist remonti vajavaid. Isegi neid, mille remontimisest remonditöökojad keelduvad kui vanu, mis on juba mõnda aega hoovis seisnud. Kui teil on avariiline auto, oleme valmis selle ära ostma – pöörduge lihtsalt meie ettevõtte poole!