Skip to content
Müü auto ühe kõnega!

Autode kokkuost = Carbuy Parim viis Eestis auto müümiseks

Internetis on levinud arvamus, et auto müümine kokkuostu ei ole kasulik. See ei vasta päris tõele. Kindlasti leidub ka hulk ettevõtteid, kes ostavad autosid «vanaraua» hinnaga. Autode kokuost = Carbuy, meie teenus on tõenäoliselt parim Eestis. 

Räägime, kuidas see töötab. 

Miks on auto müük meie ettevõttele kasulik

Kuidas teised autode kokkuostud enamasti töötavad? Nad ostavad sõidukeid selleks, et need jalamaid siseturul maha müüa. Nende jaoks on äärmiselt tähtis, et ostuhind oleks võimalikult madal. 

Meie ei müü autosid edasi siseturul. Meie ettevõte kasutab teisi meetodeid. Avaldada me neid muidugi  mõistetavatel põhjustel ei saa, kuna see on firmasaladus. Kuid te võite ise veenduda: tellige auto tasuta hindamine ja te veendute, et oleme valmis tegema parima hinnapakkumise Eesti turul. 

Kuna kasutame ainulaadseid äritehnoloogiaid, toimub autode ost keskmiste turuhindadega. Lihtsamalt öeldes võite saada umbes sama palju raha, kui oleksite saanud, müües järelturul, avaldades kuulutusi ja ostjaid otsides. Ainult et juba täna või homme, aga mitte mitme nädala pärast. 

Kuidas määratakse auto hind Carbuy kaudu müües

Oma auto eelarvutatud hinna võite teada saada juba meie operaatoriga konsulteerimise ajal. Lõpphinna aga ütleb siiski hindaja pärast seda, kui on auto tehnilise seisukorra üle kontrollinud.

Lõpphindamine toimub kohapeal. Meie töötaja tuleb teie juurde kohale, vaatab auto üle ja kujundab lõpliku pakkumise. Teie nõusoleku korral koostatakse «otse kapotil» tavaline ostu-müügileping. Maksmine toimub sularahas või pangaülekandega – nii nagu teile rohkem sobib. 

Sõiduki hinda mõjutavad mitmed tegurid: 

  • Kas auto on sõidukorras. Tõsise avarii läbi teinud või kapitaalremonti vajavad autod on mõistagi odavamad kui need, mis on kohe kasutamiseks valmis. Kuid me ostame ka neid. 
  • Auto mark ja väljalaskeaasta. Kõik nagu järelturulgi – mida uuem on auto, seda kõrgemalt see hinnatakse. Kuid me ostame ka vanu autosid, sh neid, mis toodetud 1990. aastatel või isegi Nõukogude Liidu aegadel. 
  • Sõiduki varustus. 
  • Tehniline seisukord. 

Hindamise keskmine kestus on 30 minutit. Selle poole tunni jooksul jõuab meie töötaja kontrollida auto tehnilist seisukorda oma süsteemi järgi. 

Auto müük Carbuyle – see on kiire, lihtne ja kasulik

Meie ettevõte tegutseb Eesti turul juba mitmeid aastaid. Selle aja jooksul oleme loonud mugava, lihtsa ja kiire ostuprotseduuri. Tänu sellele oleme juba mitmel tuhandel eestlasel aidanud müüa auto 1–2 päeva jooksul keskmise turuhinnaga. 

Parim hind Eesti turul

Erinevalt teistest autode kokkuostuga tegelevatest ettevõtetest ostame meie autosid keskmise turuhinnaga ega ürita hinda alla lüüa. Tänu sellele garanteerime tehingu tulususe.

Te saate selles ise veenduda. Jätke lihtsalt tellimus. Esialgse hinna saate teada juba telefonikonsultatsioonil operaatoriga, lõpliku aga pärast kohapeal läbi viidud hindamist. 

Sõidukorras ja remonti vajavate autode ost

Me ei osta ainult «sõitvaid» autosid. Oleme valmis soetama ka autosid, mis vajavad kosmeetilist, pisi-  või kapitaalremonti. Samuti ostame avariilisi autosid.

Meile saab müüa isegi sellise auto, millele on järelturul peaaegu võimatu ostjat leida. 

Töögeograafia: kogu Eesti

Ostame autosid kõigist Eesti linnadest. Meie peakontor asub muidugi Tallinnas, aga hindaja saab kohale tulla kõigisse Eesti linnadesse ja asulatesse. Ostu-müügileping sõlmitakse «otse kapotil», raha saate kohe pärast allkirjastamist ja kuhugile sõita ei tule. 

Raha kohapeal, ootamata, sõna otseses mõttes täna

Te ei pea raha ootama. Te saate selle kätte kohe sealsamas auto juures. Maksame klientidele nii nagu neile paremini sobib – sularahas või ülekandega pangakontole. 

Samuti ei pea te dokumentidega sekeldama. Kogu bürokraatliku asjaajamise võtame enda kanda. Koostame standardse ostu-müügilepingu, registreerime selle riiklikes asutustes ja vormistame omanikuvahetuse. 

Teie aga saate samal ajal tegeleda endale uue auto otsimisega. 

Arvutus 30 minutiga

Auto hindamine võtab aega kõige rohkem pool tundi. Me ei vea sõidukit mingitesse «hooldekeskustesse» ega uuri kere igat ruutsentimeetrit seest ja väljast. Juba poole tunni pärast teeb hindaja pakkumise ja uskuge – see meeldib teile!

Lisa kommentaar